PRODEJNÍ VÝSTAVA

 

 


SVĚT

KOLEM NÁS.

 

očima

Jaroslava Bidláka

 

 

 

 

 

Pro tuto výstavu jsem vybral sérii fotografií zaměřující se na krásu stvoření kolem nás. Mnohokrát v nás vzniká pocit, že abychom viděli něco krásného, musíme jet někam hodně daleko, ale pravda je, že většina zde vystavených obrazů je vyfotografována v Česku. Je zde pár výjimek ze Slovenska, Chorvatska a Anglie. Ale krása je všude kolem nás - jen se musíme naučit dívat.

 

Do budoucna připravuji druhou sérii na téma LIDÉ KOLEM NÁS. 

 

        Fotografie pro mne znamená oddech od dnešního uspěchaného světa. Protože ve fotografii se zastavuje čas. Fotografie dává prostor ke ztišení, zamyšlení a fantazii. 

Každá fotografie se snaží vyjádřit nějaký příběh, emoci nebo pocit. Ne každé se to podaří a mnohokrát je vnímání diváka jiné, než autora. Je to díky naši jedinečnosti, ale přesto (a nebo právě proto) bychom se nikdy neměli přestat snažit zachytit náš svět.

 

        Fotím všechno kolem sebe, vše co mne zaujme, zatím (a možná nikdy) jsem své zaměření nezúžil na jedno téma, ale snažím se najít krásu nebo poselství ve všem kolem nás. A tak u mne můžete najít krajinky, faunu, floru, makro a v neposlední řadě lidi. Zde zvláštní skupinu tvoří svatební fotografie, která nabízí téměř nekonečné možnosti v zachycení emocí a příběhu tohoto výjimečného okamžiku.

 

Pokud by se Vám některá fotografie líbila, tak je možné ji zakoupit. Stačí mne kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Cena se odvíjí od velikosti, provedení a množství.

 

Kontakt: tel.: 777 737 506 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Web: foto.nadeje.net